Türkiye Yeni Bayi Ağı Oluştur - Yeni Bayilikler

Türkiye de ticari ve sektörel anlamda gelişimin belirtileri gün geçtikçe artış göstermeye devam ediyor.

Bu yazımızda sizlere üretici ve toptancı firmaların en çok ihtiyacı olan ve zorlandığı konuların başında gelen yeni bayi be bayilik oluşturma hakkında bilgi aktarmaya çalışacağız. Firmaların bizlerden en çok istediği bayilik oluşturmak istiyorum ne yapmalıyım sorularına aradıkları cevaplar oluyor. Yeni Bayilik Portalı olarak bu sorulara yönelik çalışmaları tamamlamış olarak sizlere bilgi aktarmak istiyoruz.

2016 sonlarında test aşamasında olan yeni bayilikler portalı Türkiye bayi oluşturma sistemi kullanıma açıldı. Bu sistemle neler yapabileceksiniz hangi boyutlarda ihtiyaçlarınıza cevap verecek belirtelim.

Yeni Bayilikler Türkiye bayi oluşturma sistemi ile yeni iş kurmak isteyenler, iş arayışında seçenek arayan girişimciler, mevcut işini büyütmek ve geliştirmek isteyen işletmeler bayilik veren firmalara kolaylıkla ulaşabilecekler.


Sistem nasıl çalışıyor?

Bayilik sistemi rastgele seri ilan sitesi tarzı bir sistem değildir. Bayilik vermek isteyen işletme bizlere ulaşarak öncelikle konu ile ilgili detaylı alması ve vereceği bayiliği hakkında bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Neden? Araştırmalarımız neticesinde elde edilen veriler doğrultusunda firmanın ürün sektör ve yerel anlamda değerlendirilmesi gerekmekte olup bu saydığımız üç unsurdan yola çıkılarak firmanın kolay ulaşılması yani dönüş alması için kapsamlı çalışma hazırlanarak bayilik arayan kişilere sunulması gerekmektedir.

Detaylı bilgi edinmek ve yeni bayilik ağı oluşturmak için buraya tıklayınız

Yorumlar